Happy Generation, tulipány (10)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Happy Generation, tulipány (10)

Tulipa - Objednací číslo 5563160
Počet kusů v balení:10 ks
Květy tohoto tulipánu prozáří každý záhon. Barva květů je bílá s červenými pruhy. Spodní část okvětních lístků se zbarvuje do žluta. Silný, robustní růst, dlouhá doba kvetení.
199,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu květen
Stanoviště polostinné, slunné
Vysazovací vzdálenost (cm) 20
STANOVIŠTĚ: slunné až polostinné. PŮDA: propustná, ne příliš kyselá a vlhká. HNOJENÍ: při výsadbě a opakovat při narašení. VÝSADBA: září – listopad. HLOUBKA VÝSADBY: 10 cm ODSTUPY ROSTLIN: 10-12 cm VÝŠKA: 40 - 50 cm. KVĚT: duben-květen. Bílé s červenými pruhy, spodní část okvětního lístku je žlutá. ŘEZ: po odkvětu seřízněte, rostlina se zatáhne. ZIMA: mrazuvzdorné. Přikrýt mulčem nebo kompostem.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené