Cooper Image, tulipány (10)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Cooper Image, tulipány (10)

Objednací číslo 5563044
Počet kusů v balení:10 ks
Tulipány pivoňkovitého typu. Velké, poloplné květy. Barva je oranžová s měděnými a růžovými tóny. Mění se v průběhu kvetení.
230,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu duben, květen
Stanoviště polostinné, slunné
Mrazuvzdornost mrazuvzdorná
Vysazovací vzdálenost (cm) 10
Barva žlutá (oranžová)
Výška dospělé rostliny 40 cm
STANOVIŠTĚ: Preferují slunné až polostinné stanoviště. PŮDA: Humózní, propustná, výživná s obsahem vápníku. V případě potřeby obohatit kompostem nebo provzdušnit pískem. HNOJENÍ: Na jaře během tání sněhu startovacím hnojivem nebo hnojivem pro květinové cibule. ZÁLIVKA: Udržovat vlhkou půdu, nepřemokřit! DOBA VÝSADBY: září/říjen VÝŠKA: Cca 40 cm VÝSADBA: cca. 10 - 15 cm od sebe, do hloubky cca. 6 cm KVĚTY: Oranžové, poloplné. ŘEZ: Zvadlé stonky odstraňte, listy odstraňujte v případě, že jsou již zcela zažloutlé a zvadlé, cibule přes listy přijímají potřebné živiny pro další růst. ZIMA: Zimovzdorné.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené