Kapská hvězda Frizzle Sizzle
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Kapská hvězda Frizzle Sizzle

Albuca spiralis - Objednací číslo 5585002
Počet kusů v balení:1 ks
Jedna z nejkrásnějších cibulnatých rostlin vytváří listy ve tvaru vývrtky. Čím více má rostlina světla, tím více jsou listy stočené. Potřebuje lehký substrát, světlé stanoviště, mírnou, ale pravidelnou zálivku. Kvete na jaře, v létě nastává období vegetačního klidu. Není mrazuvzdorná.
299,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: dubna začátek - června konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu duben, květen
Stanoviště slunné
Doba výsadby dubna začátek - června konec
Mrazuvzdornost citlivá na mráz
STANOVIŠTĚ: Světlé, čím více má rostlina světla, tím více jsou listy stočené. PŮDA: Písčitá, propustná HNOJENÍ: Všeobecně není nutné ZÁLIVKA: Mírná, ale pravidelná. V létě 2x týdně, v zimě 1x za měsíc KVĚTY: Kvete na jaře (duben – květen), v létě nastává období vegetačního klidu. Květy jsou žluto – zelené, voní. Jsou otevřené pouze během dne. LISTY: Až 15 cm dlouhé, zkroucené ZIMA: Není mrazuvzdorná. Pěstujeme jako přenosnou rostlinu v nádobě. Během léta pěstujeme venku, v zimě v místnosti do 15 stupňů. Dodání - cibule.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené