Kala Dubai Nights (2)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Kala Dubai Nights (2)

Calla Dubai Nights, Zantedeschia - Objednací číslo 5503804
Počet kusů v balení:2 ks
Neobyčejná, tmavě fialová až černá barva květů s krémově bílým vnějším okrajem. Dorůstá do výšky kolem 60 cm. Kvete od června do září. Vysazujte na teplé, světlé stanoviště (ne přímé slunce) do výživné, mírně vlhké půdy. Hlízy do volné půdy vysaďte po polovině května. Po odkvětu omezte zálivku a nechte rostlinu zatáhnout. Na podzim hlízy vyjměte ze země a uskladněte je na chladném místě při teplotě 5-10 stupňů.
307,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

STANOVIŠTĚ: Slunné, pokud možno chráněné. PŮDA: Kyprá a bohatá na živiny. HLOUBKA VÝSADBY: Cca10 cm. HNOJENÍ: Jakmile se začnou ukazovat květní stopky 1x týdně tekutým hnojivem. VÝŠKA: cca. 60 cm. VZDÁLENOST PRO VÝSADBU: Asi 40 cm. KVĚTY: Od června do září. Barva tmavě fialová až černá s krémově bílým okrajem. ZIMA: Na podzim hlízy vyjměte ze země a uskladněte je na chladném místě při teplotě 5-10 stupňů.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené