Dakota, lilie (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Dakota, lilie (3)

Objednací číslo 5508284
Počet kusů v balení:3 ks
Vínově zbarvené květy s lehce zvlněným okrajem. Příjemně voní. Jsou vhodné i k řezu. Kvete v červnu - srpnu. Dorůstá do výšky 40 -50 cm.
249,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červen, červenec, srpen
Stanoviště polostinné, slunné
Výška rostliny 45 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, chráněné proti větru PŮDA: Humózní, bohatá na živiny, propustná a vlhká, pozor na přemokření HNOJENÍ: Od jara do květu každé 4 týdny hnojivem na květinové cibule VÝŠKA: Přibližně 40 – 50 cm VÝSADBA: Na podzim nebo brzy na jaře. Je pravidlem, že se vysazují dvakrát tak hluboko, jako je průměr cibule. Vzdálenost výsadby cibulí od sebe je přibližně 30 cm. DOBA KVĚTU: Červenec až srpen Květy jsou zbarvené vínově s lehce zvlněným okrajem ŘEZ: Odkvetlé a zaschlé květy odstraňovat ZIMA: Zimovzdorný, půdu je dobré na zimu zakrýt slámou nebo chvojím. Časně zjara chránit nové výhony před jarními přízemními mrazíky.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené