Jiřiny Tutti Frutti (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Jiřiny Tutti Frutti (3)

Dahlia Mix - Objednací číslo 5505287
Počet kusů v balení:3 ks
Pestře kvetoucí jiřiny jsou ozdobou každé zahrady. Vysazujte na slunné stanoviště, do propustné, výživné půdy. Hlízy vysazujte od března do května do květináče, kde si je můžete předpěstovat nebo od května do června přímo do volné půdy. Směs barev.
199,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Doba květu červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Výška rostliny 100 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, teplé a chráněné. PUDA: Humózní, hluboká, bohatá na živiny. Přílišné přemokření škodí. HNOJENÍ: Během květu 1x měsíčně – např. hnojivem Biovin Nebo 1x týdně tekutým hnojivem na cibuloviny. VÝSADBA: Sázíme od května, do hloubky asi 10 cm. Hlízy před výsadbou namočíme přes noc do vody. VÝŠKA: Asi 100 cm. ODSTUPY ROSTLIN: Asi 50 cm. KVĚTY: Červenec – říjen. Odkvetlé květenství odstranit, podpoří se tím rozvětvení rostliny a bohaté kvetení. ZIMA: Po prvních nočních mrazících odumřou nadzemní části rostlin. Vyjmeme ze země hlízy, výhonky zkrátíme na výšku dlaně. Hlízy očistíme, osušíme a necháme přezimovat v chladné a bezmrazé místnosti.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené