Jiřiny Happy Single Mix
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Jiřiny Happy Single Mix

Dahlia Single Flowering Happy Single Mix - Objednací číslo 5505223
Počet kusů v balení:4 ks
Směs jiřin s jednoduchými květy ve veselých, pestrých barvách. Vysazujte na slunné stanoviště, do propustné, výživné půdy. Hlízy vysazujte od března do května do květináče, kde si je můžete předpěstovat nebo od května do června přímo do volné půdy. Na podzim hlízy vyjměte z půdy, nechte je oschnout a uskladněte na suchém, chladném místě bez mrazů.
264,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března začátek - června konec

Přijímáme objednávky!

Doba květu červenec, srpen, září, říjen
Stanoviště polostinné, slunné
Doba výsadby března začátek - června konec
Mrazuvzdornost citlivá na mráz
Vysazovací vzdálenost (cm) 40
Barva vícebarevná
Výška rostliny 40 cm
STANOVIŠTĚ: Slunné, teplé a chráněné. PUDA: Humózní, hluboká, bohatá na živiny. Přílišné přemokření škodí! HNOJENÍ: Během květu 1x měsíčně (např. BIOVIN) nebo 1x týdně tekutým hnojivem na cibuloviny. VÝSADBA: Sázet od května, do hloubky asi 10 cm. Hlízy před výsadbou namočit přes noc do vody. Výška: Cca 40 - 80 cm (podle podmínek). VZDÁLENOST ROSTLIN: cca 30 – 50 cm. KVĚTY: Červenec – listopad. Barevná směs, jednoduché květy. Odkvetlé květenství odstranit. ZIMA: Po prvních nočních mrazících odumřou nadzemní části rostlin. Vyjmeme ze země hlízy, výhonky na výšku dlaně odstřihneme. Hlízy zbavíme hlíny a necháme přezimovat v chladné a bezmrazé místnosti.
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené