Mandevila Rio Pink (3)
Upozornění! Rostliny nejsou sériově vyráběným produktem, jedná se o živé organismy, proto se mezi jednotlivými kusy mohou objevit rozdíly. Na ilustračních fotografiích jsou vyobrazeny starší rostliny pěstované za optimálních podmínek. Pro danou fotografii je vždy vybraný nejvhodnější kus v optimální růstové fázi. Jednotlivé rostliny se mohou do určité míry lišit tvarem, barvou, velikostí a vzhledem. Toto nemá vliv na kvalitu rostliny.

Mandevila Rio Pink (3)

Mandevilla - Objednací číslo 6609146
Počet kusů v balení:3 ks
Exotická, popínavá liána pochází ze Střední a Jižní Ameriky. Květy jsou velké, nálevkovité, nápadné. Listy jsou pevné, vejčitě špičaté, tmavě zelené, lesklé. Pěstuje se jako přenosná rostlina v nádobě, s přezimováním na chráněném místě bez mrazů. Vyžaduje oporu pro růst. Růžové květy.
830,0 Kč / balení

Cena s DPH bez nákladů na dopravu

Dodání: března střed - července konec

Přijímáme objednávky!

Stanoviště slunné
Doba výsadby března střed - července konec
STANOVIŠTĚ: Slunné až polostinné, teplé, chráněné před větrem. Vyžaduje dostatek světla, ale ne přímé slunce, které může spálit listy. PŮDA: Propustná, výživná HNOJENÍ: Jedenkrát týdně tekutým hnojivem na balkonové květiny ZÁLIVKA: Vyvážená, podle povětrnostních podmínek. Má schopnost regulovat vypařování vody uzavřením průduchů v listech a tvorbou zásoby vody v dužnatých kořenech. RŮST: Popínavá liána. Vyžaduje oporu k růstu. Ideální je lehká dřevěná treláž, případně síť, mříž nebo pletivo. LISTY: Velké, sytě zelené, lesklé KVĚTY: Květen - říjen Velké, nálevkovité. ZIMA: Není mrazuvzdorná, pěstuje se jako přenosná rostlina v nádobě. Přezimování při +8 až + 12 stupňů C na světlém, větraném místě s mírnou zálivkou. Na jaře, před začátkem nové sezóny rostlinu radikálně seřízněte. UPOZORNĚNÍ: Celá rostlina je jedovatá. Při poranění vytéká z rostliny latex, který může podráždit pokožku!
Zákazníci také kupují
Nedávno zobrazené