Dodací podmínky

Zahradnická kvalita v době nejvhodnější k výsadbě

Jako zkušení zahradníci Vám dodáváme Vaše objednávky v době nejvhodnější k jejich výsadbě. Jarní nabídka: Stromy, keře s volnými kořeny – od března; rostliny v kořenáčích nebo kontejnerech, květinové cibule a hlízy, jahodníky- od konce března, balkonové rostliny od konce dubna. Podzimní nabídka: Stromy, keře s volnými kořeny – od konce září; rostliny v kořenáčích nebo kontejnerech, květinové cibule a hlízy, jahodníky- od konce srpna. Vždy v závislosti na povětrnostní situaci. Rostliny dodáváme do vyprodání zásob.  Rozdělení objednávky do více zásilek je možné.


Čestné platební podmínky

Zboží dodáváme na dobírku. Vy platíte až při převzetí zboží. Naše ceny jsou platné do 30.11.2017 a obsahují zákonem stanovenou DPH.


Přepravní náklady

Náklady na přepravu ve výši 159,-Kč účtujeme jen jedenkrát za objednávku, nezávisle na tom, zda Vaši objednávku vyřizujeme v jedné nebo více zásilkách. Při objednávce nad 3.000,- Kč náklady na přepravu neúčtujeme. Vaši zásilku Vám dodá Česká pošta – balík do ruky.


Za kvalitu rostlin a jejich schopnost ujmutí Vám ručíme

Pravidelné a přísné kontroly jsou zárukou toho, že od nás obdržíte jedině odrůdově čisté, růstu schopné rostliny nejvyšší kvality ve výhodné cenové relaci. Návod na pěstování je přiložen ke každé zásilce. V případě, že je pro Vás návod nedostačující se prosím informujte na zákaznické lince nebo e-mailem.


Nákup bez rizika díky právu na vrácení

Od smlouvy můžete odstoupit a zboží vrátit, s výjimkou zboží podléhajícímu rychlé zkáze – během 14 dnů. Tato lhůta se počítá ode dne doručení zásilky a tohoto poučení. Zašlete prosím zboží na naší adresu a sdělte nám, zda si přejete výměnu zboží nebo navrácení peněžní částky. Nezasílejte nám zásilky na dobírku, nemůžeme je bohužel z technických důvodů přijmout. Zboží vrací zákazník na vlastní náklady.
Pište prosím na adresu: Sieberz s.r.o., Sadová 636, 34401 Domažlice, nebo na e-mail:info@sieberz.cz.
Telefonicky jsme pro Vás k zastižení na telefonním čísle 840 292 292 (Fax: 379 410 195).


Reklamace rostlin

Pokud by se dodané rostliny i přes správnou péči neuchytily, pak nás prosím informujte obratem: garantujeme Vám kulantní přístup. Za škody způsobené mrazem nebo nesprávnou péčí samozřejmě neručíme. Reklamace jsou vyřizovány v souladu s občanským zákoníkem.

Poškození způsobená během přepravy, chyby ve zpracování objednávky nebo zjištěné nedostatky nám sdělte prosím bezodkladně ihned po obdržení zboží. Případnou záměnu v barvě či druhu, neujmutí rostlin je třeba hlásit ihned po zjištění této skutečnosti.

Vaši reklamaci vyřídíme co nejdříve po obdržení zprávy o reklamovaném zboží a příčinách reklamace, nejpozději do 30 dnů. Pro posouzení reklamace požadujeme zaslání fotografie reklamovaného zboží – nejlépe e-mailem. Rostliny nám zasílejte zpátky, teprve když Vás k tomu vyzveme! S výjimkou zboží vráceného do 14 dnů po obdržení zásilky – odstoupení od smlouvy. Zásilky vrácené na dobírku nemůžeme z technických důvodů přijmout.


Osobní odběr

Sieberz s.r.o. je výlučně zásilkovou službou. Zasíláním zboží Českou poštou na dobírku přímo do českých domácností může společnost Sieberz s.r.o. udržovat stále nízké ceny. Vzhledem k tomu, že v sídle firmy se nacházejí pouze kanceláře, kde se vyřizují Vaše objednávky, není možno rostliny osobně vyzvednout.


Ochrana osobních údajů

Chráníme Vaše osobní údaje: Poskytnutím osobních údajů prostřednictvím objednávkového kuponu nebo jejich poskytnutí po telefonu, faxem, e-mailem, nebo prostřednictvím internetové adresy www.sieberz.cz atp. souhlasí spotřebitel podle §5 Zákona o ochraně osobních údajů (zákon 101/2000 Sb. v platném znění), že dodavatel Sieberz s.r.o. tyto údaje použije za účelem splnění smluvního závazku, reklamy a marketingu. Tento souhlas se uděluje na období nutné k dosažení účelu zpracování, nejvýše však na deset /10/ let. Spotřebitel souhlasí s tím, že jeho údaje smějí být k tomuto účelu poskytnuty dalším zúčastněným subjektům a subjektům, které tyto údaje zpracovávají, a to v České republice i v zahraničí. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, údaje jsou zpracovávány automatizovaně/manuálně a spotřebitel se může na správce dat obrátit s žádostí o poskytnutí informací o svých zpracovávaných osobních údajích, nebo vůči němu uplatnit další práva stanovená Zákonem o ochraně osobních údajů v § 21 (oprava, vymazání osobních údajů atp.)

 

Sieberz s.r.o., se sídlem Sadová 636, 344 01 Domažlice, IČO: 279 21 654, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, oddíl C, vložka 22120.